Kontakt

501 096 267

Drukarki TSC

Drukarka marki TSC - przemysłowa drukarka do etykiet

Jeśli szukasz drukarki, która będzie wydajna, niezawodna i przyjazna dla użytkownika, warto przemyśleć zakup Drukarki TSC. Wielu użytkowników docenia tę markę za jej wyjątkową jakość, równocześnie zachowując niskie koszty użytkowania. Drukarka TSC to urządzenie, które zostało stworzone z myślą o zapewnieniu maksymalnej wydajności przy minimalnej konieczności konserwacji. Co więcej, drukarka ta oferuje wiele funkcji, w tym łatwą wymianę materiałów eksploatacyjnych, co zwiększa jej niezawodność. Warto zainwestować w drukarkę TSC, ponieważ zapewni użytkownikom wieloletnie wykorzystanie oraz wysoką jakość wydruku bez konieczności kosztownych napraw.


W naszym sklepie znajdziecie między innymi:

  • Drukarka TSC Alpha-2R - Dzięki drukarce Alpha-2R, możesz drukować swoje etykiety szybko i wygodnie. Ta przenośna drukarka ma maksymalną prędkość drukowania wynoszącą 102 mm na sekundę, dzięki czemu Twoje etykiety będą gotowe w mgnieniu oka. Alpha-2R może drukować na etykietkach o szerokości do 48mm i długości do 2,286 mm. Dzięki temu masz więcej opcji do wyboru, jeśli chodzi o kształt i rozmiar Twoich etykiet. Ta drukarka wykorzystuje bezpośredni termiczny sposób drukowania, co oznacza, że nie potrzebujesz tonerów ani tuszy. Drukarka Alpha-2R ma również baterię 1620 mAh Li-ion, co pozwoli Ci drukować przez długi czas bez ponownego ładowania. Twoje etykiety mogą być wydrukowane w różnych językach dzięki TSPL-EZ™ (EPL2, ZPL2), ESC-POS lub CPCL. W zestawie znajdziesz baterię Li-ion, klip na pasek, zasilacz i kabel zasilający oraz wytyczne dla szybkiego uruchamiania.
  • Drukarka TSC Alpha-30L to profesjonalne urządzenie, które pozwoli Ci na szybkie i wydajne drukowanie etykiet. W komplecie znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria, w tym baterię Li-ion, zasilacz z kablem zasilającym, klip na pasek oraz wytyczne dla szybkiego uruchamiania. Dzięki bezpośredniemu termicznemu sposobowi drukowania i maksymalnej prędkości 5 ips, możesz osiągnąć wysoką wydajność i dokładność w krótkim czasie. Dodatkowo, drukarka Alpha-30L posiada 7 przycisków sterowania, 2 wskaźniki LED i wyświetlacz LCD 2,3”, co ułatwia korzystanie z urządzenia. Jej pamięć flash sięga 128 MB, ale dzięki czytnikowi kart microSD flash możesz rozszerzyć ją nawet do 32 GB. To urządzenie, na które możesz liczyć, jakość i niezawodność gwarantuje 2-letnia gwarancja.
  • Drukarka MH241P to zaawansowane rozwiązanie Sense Care TSC, które oferuje wiele funkcjonalności. Dzięki mechanizmowi do samodiagnostyki TPH Care użytkownik otrzymuje informacje w czasie zbliżonym do rzeczywistego oraz aktualizacje zapewniające działania zapobiegawcze. Drukarka oferuje różne opcje połączeń, w tym moduł Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac z Bluetooth 4.2. Dodatkowo, dzięki możliwości wyboru ustawień czujnika nośnika oraz wysokiej elastyczności dopasowywania, użytkownik może łatwo dostosować drukarkę do swoich potrzeb. Seria MH241 pozwala na precyzyjne odrywanie etykiet z minimalną długością 0,5”, natomiast seria MH261 umożliwia wykorzystywanie nośników o szerokości do 6,8”. Dostępna jest również opcja dynamicznego zdalnego zarządzania drukarką dzięki potężnemu TSC Console – to wszystko po to, aby zapewnić doskonałe doświadczenia użytkownika.
  • Drukarka MB340T to urządzenie, które zachwyca swoją wytrzymałą konstrukcją, a także niewielką wagą i rozmiarem. W porównaniu z modelem TTP-246M Pro, drukarka MB340T jest o 39% lżejsza i 30% mniejsza. Elastyczny mechanizm TPH pozwala na łatwą regulację docisku oraz linii grzania, a także zapewnia szeroki kąt otwarcia do zakładania materiałów. Intuicyjny, kolorowy wyświetlacz dotykowy o przekątnej 3,5” ułatwia obsługę, a także informuje o stanie drukarki. Drukarka MB340T cechuje się także elastyczną dostępnością łączności dzięki standardowym portom USB, szeregowemu, a także opcjonalnym modułom 802.11 a/b/g/n lub Bluetooth 4.2. W dodatku, jednoetapowe ustawienie i klonowanie ustawień drukarki za pomocą kodów kreskowych 1D/2D sprawia, że drukarka MB340T jest idealna do zastosowań w produkcji, magazynie i logistyce, a także w sprzedaży detalicznej.
  • Drukarka MB240T to elastyczne i zaawansowane narzędzie do drukowania, idealnie nadające się dla różnych sektorów przemysłu. Zastosowanie najnowszych technologii pozwoliło osiągnąć wadze i rozmiary znacznie mniejsze niż w poprzedniku TTP-246M Pro - waga została zmniejszona o 39%, a wielkość o 30%. Elastyczność i zaawansowany mechanizm TPH pozwalają na regulację docisku i linii grzania oraz łatwe zakładanie materiałów dzięki szerokiemu kątowi otwarcia. Drukarka wyposażona jest w intuicyjny kolorowy wyświetlacz dotykowy o przekątnej 3,5 cala oraz oferuje wiele opcji łączności, w tym bezprzewodowy moduł 802.11 a/b/g/n lub stabilny interfejs Bluetooth 4.2. Szybkie ustawienie jest możliwe dzięki funkcji skanowania kodów kreskowych 1D/2D. Dzięki tym wszystkim parametrom drukarka MB240T znajduje zastosowanie w produkcji, magazynie i logistyce, a także w sprzedaży detalicznej, gdzie doskonale sprawdzi się w etykietowaniu produktów i biletowaniu imprez.
  • Jeśli szukasz drukarki, która byłaby w stanie sprostać Twoim potrzebom, warto zwrócić uwagę na model DA320. W komplecie z drukarką otrzymasz płytkę CD z oprogramowaniem Windows do etykietowania, wytyczne dla szybkiego uruchamiania, kabel USB oraz zasilacz z kablem zasilającym. Ta drukarka termiczna zapewnia wysoką jakość druku ze względu na swoją rozdzielczość wynoszącą 12 punktów na milimetr. Jej maksymalna prędkość druku to 102 milimetry na sekundę, a maksymalna szerokość druku to 105.7 milimetra. Drukowanie może być aż do 25,4 metra długości. Jeśli potrzebujesz szybkiej i bezproblemowej drukarki do codziennego użytku, warto przemyśleć DA320.
  • Nowa drukarka DA310 to prawdziwy przeciek technologiczny! W komplecie znajdziesz płytę CD z oprogramowaniem Windows do etykietowania, wytyczne dla szybkiego uruchamiania, kabel USB, zasilacz i kabel zasilający. Dzięki procesorowi 32-bit RISC CPU, maksymalnej prędkości drukowania wynoszącej 102 mm/sekundę oraz maksymalnej szerokości drukowania wynoszącej 105.7 mm, ta drukarka idealnie sprawdzi się w wielu branżach, w tym w handlu detalicznym i medycynie. Co więcej, jej solidna konstrukcja oraz maksymalna długość drukowania wynosząca 1,016 mm sprawiają, że będzie służyć Ci przez długi czas. A wszystko to z gwarancją producenta na 2 lata dla drukarki oraz na 25 km lub 12 miesięcy dla głowicy drukującej i 50 km lub 12 miesięcy dla wałka dociskowego - w zależności od tego, co nastąpi pierwsze. To gwarantuje zadowolenie z naszego produktu na lata!
  • Drukarka Alpha-4L to doskonała opcja dla tych, którzy potrzebują przenośnego urządzenia do drukowania etykiet w terenie. Dzięki baterii Li-ion o pojemności 5800 mAh, drukarka może działać przez długi czas bez ładowania. W komplecie znajduje się płyta CD z oprogramowaniem Windows do etykietowania oraz wytyczne dla szybkiego uruchamiania. Maksymalna prędkość drukowania to 102 mm (4”)/sekundę, a maksymalna szerokość druku wynosi 104 mm (4.09”). Drukarka Alpha-4L oferuje także interfejs USB 2.0 + Bluetooth. Sterowanie odbywa się za pomocą 2 przycisków oraz 6 wskaźników LED. Urządzenie ma 2-calowy ekran LCD o rozdzielczości 128 x 64 pikseli. Drukarka obsługuje język TSPL-EZ™ (EPL2, ZPL2), ESC-POS lub CPCL. Gwarancja na drukarkę wynosi 2 lata, a na głowicę drukującą albo wałek dociskowy - odpowiednio 25 km (1 milion cali) lub 50 km (2 miliony cali) lub 12 miesięcy, w zależności od tego, co nastąpi pierwsze.
  • Drukarka ALPHA-40L to kompaktowe, ale niezwykle wydajne urządzenie, które zapewni Ci szybką i skuteczną obsługę Twojego drukowania. Dzięki baterii Li-ion oraz klipowi na pasek, będziesz mógł z łatwością przenosić drukarkę w dowolne miejsce, co znacznie zwiększa jej użyteczność. Alpha-40L posiada również 128 MB pamięci Flash, 128 MB SDRAM oraz czytnik kart microSD Flash, dzięki czemu nie musisz martwić się o brak miejsca na swoje ulubione projekty. Niezwykle intuicyjny interfejs oraz wyświetlacz LCD 2,3” 320 x 240 pikseli sprawiają, że obsługa drukarki jest bardzo prosta i przyjazna dla użytkownika. Drukarka oferuje również różne tryby językowe, dzięki czemu masz możliwość dostosowania urządzenia do swoich potrzeb. Dzięki Alpha-40L Twoje drukowanie stanie się szybsze i bardziej efektywne niż kiedykolwiek wcześniej.
  • Drukarka MX341P, wprowadza na rynek zaawansowane rozwiązanie Sense Care TSC. Dzięki automatycznemu skanowaniu i wykrywaniu złych kropek przez głowicę podczas nadruków, proces etykietowania jeszcze nigdy nie był tak szybki i precyzyjny. Wysoka wydajność drukarki, sięgająca nawet 18 cali na sekundę, oraz wyjątkowo precyzyjna rejestracja etykiety umożliwiają stosowanie nawet bardzo małych etykiet. Miniaturowe etykiety zostaną dokładnie zarejestrowane dzięki Trybowi odrywania, umożliwiającemu precyzyjną rejestrację nośnika nawet przy minimalnej długości etykiety wynoszącej zaledwie 3 mm. Wytrzymała i niezawodna konstrukcja drukarki MX341P zapewnia doskonałą jakość nadruku, a różne opcje połączeń, w tym moduł połączony z Wi-Fi i Bluetooth 4.2, czynią ją idealną do zastosowań w różnych branżach, takich jak produkcja, transport i logistyka czy opieka zdrowia.